Samply minulého týdne: Warcraft, Sin City a Wormlust

Každý týden nás míjí nespočet velkých i malých, široce sledovaných i okrajových událostí, které spolu zdánlivě nemají nic společného. Samply z nich odírají balast a snaží se nacházet zatím nepovšimnuté souvislosti. Případně vytvářet zcela nové.

Co nás zaujalo mezi dvacátým osmým lednem a třetím únorem.

Johnny Depp je zdrcený, po sedmi měsících ho opustila přítelkyně Amber Heard, která si teď užívá s nějakou slečnou, zatímco Depp nedělá nic. Motörhead se pyšní vínem ve speciální sběratelské krabici, která vypadá jako reproduktor. Obrázek sem ani nedáváme, stejně mají každou chvíli něco. V roce 2015 se dočkáme filmového „Warcraftu“ (I.), režírovat jej bude Duncan Jones, který má za sebou nikoli nezajímavé snímky „Moon“ a „Zdrojový kód“. Rozpočet má přesáhnout 100 milionů dolarů. Ani lidé z firmy Calvin Klein, kteří si jej objednali, ani Alexander Skarsgård, který si v něm zahrál, nejspíš neví, o čem a k čemu je toto video (YouTube).

Britney Spears byla nakupovat. Brala mimo jiné kytky, žvýkačky a balení šesti pomerančových limonád. Asociace amerických filmových režisérů udělila Miloši Formanovi ocenění za celoživotní dílo. Depeche Mode mají nový klip. HBO nedělá pitomé věci, proto by ani film o Philu Spectorovi ztvárněném Alem Pacinem (II.) nemusel být špatný. Chystá se i pokračování „Sin City“, zahraje si v něm Eva Green. Server iDnes připravil pro čtenáře test z českého jazyka, což je zhruba totéž, jako by si Hells Angels otevřeli autoškolu. Na závěr malá ochutnávka jara, kdy vyjde „The Feral Wisdom“, první album Wormlust (SoundCloud, III.).