Samply minulého týdne: Linkin Park, Ronaldo a Nicole Kidman

Každý týden nás míjí nespočet velkých i malých, široce sledovaných i okrajových událostí, které spolu zdánlivě nemají nic společného. Samply z nich odírají balast a snaží se nacházet zatím nepovšimnuté souvislosti. Případně vytvářet zcela nové.

Co nás zaujalo ve dnech od 19. do 25. ledna 2015.

V Praze zahráli Archgoat a Inquisiton. George Clooney prý neumí dobře líbat, řekla to o něm Jennifer Lopez. Server iDnes vyzpovídal zpěváka Jakuba Smolíka, který se svěřil mimo jiné s tím, že mu někdo neznámý hodně škodil - jménem pořadatele rušil koncerty pro nemoc, přelepoval plakáty a podobně. Zpěvák z toho pochopitelně měl těžkou hlavu, protože se nemohl nijak bránit. Zkrátka smolík. Švédští Shining chystají nové album nazvané „IX - Everyone, Everything, Everywhere, Ends“. Při té příležitosti udělali i nový web, na kterém ale není nic zajímavého. Na módní přehlídce návrháře Ricka Owense byly předváděny modely odhalující penis. Zkratky TTIP, CETA a TISA se poslední dobou objevovaly v médiích, ale možná ne tolik, jak by měly. Modelka Irina Šaiková se rozešla s Cristianem Ronaldem. Důvody můžou být různé, nicméně podle staré paní Ronaldové by prý Irina nebyla dobrou matkou pro malého Ronalda, porozeného prostřednímu Ronaldovi jinou, pro tento účel najatou ženou. Skupina Maroon 5 přichystala překvapení pro několik párů – zazpívala jim při svatebním obřadu a jejich reakce pak použila v klipu. Marduk na veselce nikomu nezahráli, ale klip, konkrétně k titulní skladbě alba „Frontschwein“(I.), natočili taky (YouTube).

I přesto, že je otci velmi podobná, stala se nemanželská dcera Borise Beckera modelkou. Chester Bennigton z Linkin Park si zranil nohu a kapela tak musela přerušit turné. Jennifer Aniston veřejně popřela svoji údajnou zášť k Angelině Jolie. Enslaved přišli s prvním trailerem k albu „In Times“ (II.). Kaley Cuoco, známá rolí Penny v seriálu „Big Bang Theory“, podstoupila operaci dutin kvůli závislosti na nosních kapkách. Britský herec Stephen Fry si vzal o třicet let mladšího stand-up komika Elliota Spencera. Nicole Kidman navštívila Prahu, natočila tam reklamu, dala na Facebook fotku Strahovské knihovny a zase odjela. Cruadalach zveřejnili klip ke skladbě „Life Worshipping Bastards“ z alba „Rebel Against Me“ (III.). Blíží se vyhlášení vítězky České Miss. A zatímco uslintaní porotci a unavení pupkatí tatíci od rodin myslí na to, jak před nimi nahá děvčata roztáhnou nohy, dámy si lámou hlavu, jak téže pány kultivovaně potěšit během navrátivší se volné disciplíny. Držíme palce. Během koncertu Dead Kennedys v Solana Beach v Kalifornii se neznámý pár oddával souloži. Vyžádalo si to televizní reportáž. Pokud jste propásli nejsledovanější video na českém YouTube, jste šťastní lidé.