Vánoční předení s Genot Centre láká na HDMIRROR

V lineupu, který se představí 16. prosince v žižkovském prostoru Punctum, čekejte i hudební projekt významného hudebního novináře Tristana Bathe anebo letošní domácí objev Enchanted Lands.

Hlavním lákadlem ale bude nesporně „vystoupení jihoafrického klubového maximalisty HDMIRROR, který je mezi prvními potvrzenými jmény berlínského festivalu CTM 2018.“ Jeho zvuk „je nekontrolovanou maximalistickou fúzi klubových technik k dosažení absolutní euforie“ – dvě letošní EP budiž důkazem, nadcházející album, které na konci roku vydají právě Genot Centre, též.

Zahraje i Missing Organs – projekt Tristana Bathe, „jednoho z nejvýraznějších hudebních publicistů současnosti“ (Wire, The Quietus či podcast Spool's Out). Za domácí pak zvukový sochař Martin Janíček (Meteorismo) v improvizaci s organickým chemikem Wimem Dehaenem, dále Enchanted Lands „v premiérové kolaboraci s dekompozitorem moravských lidových tradic Trauma (Wrong)“ anebo klubová kurátorka Ida Elastic „se setem na pomezí parketu a pokojíčku“. A tímhle to nekončí, následujte event.

To vše v sobotu 16. prosince za stovku (nebo víc, když budete chtít).