Třídenní Úplněk ozáří o Žižkovské noci podivuhodné věci

Časopis Full Moon se bude o nejdelší noci před změnou času po tři večery a na třech místech dělit o své hudební i literární objevy.

Úplněk sice letos v březnu vychází na druhý den v měsíci, ale koho by to zajímalo, když noc z 22. na 24. března 2018 je na Žižkově tři dny dlouhá.

Měsíčník Full Moon jím spravované pódium poprvé rozbije v klubu Cross. Tam pozval jednoho z headlinerů festivalu, producenta a multiinstrumentalistu Samuela Kerridge. Doprovodí ho elektronický projekt HRTL, recesista Ventolin a hluk zkoumající badatelka Jano Doe.

Podruhé se Full Moon usídlí v žižkovském klubu Bike Jesus, který ponížené povýší na účinkující. Jinými slovy, budou tu řádit z hardcoru vycházející kapely. Účast přislíbili 52 Hertz Whale, Inverta Storca, Pacino a War Reporter.

Naposledy Úplněk o Žižkovské noci zazáří nad tamním Nákladovým nádražím, a to hlavně pro Superhrdinky bez domova. Vedle koncertů Báry Zmekové, Lenky Dusilové, Mary C, Pale&Coy a Suzie Stapleton je totiž na programu také diskuze moderovaná sdružením Jako doma a autorské čtení Hanky „Stinky“ Lundiakové.