Punk třikrát jinak rozechvěje Kabinet múz

The Shullins sezvali do známého brněnského klubu postpunkovou bokovku člena Amandy Wooward, indiepunkové Bitpart a váguse Rickoluse.

Ve francouzských Bleakness kromě kytaristy a dlouholetého provozovatele vydavatelství Destructure Records Nicolase Bazire (Amanda Wooward, Exhaustion, Karysun) hrají ještě Phab ze stejně osobitých Chaviré a Benj z Royal Premiers. Pořadatelé slibují, že to prý to bude ve výsledném mixu slyšet stejně dobře jako vlivy berlínské new wave scény.

Také v garáži odchovaní Pařížané z Bitpart budou mít k Destructure blízko. Jejich druhá dlouhohrající deska Beyond What's Left totiž vyšla nákladem tohoto vydavatelství a ještě Rumbletowne Records. Zdánlivě jen do počtu bude americký písničkář Rickolus, jehož zhuntované nízkorozpočtové popěvky netřeba blíže představovat.

Tento večer franko-americké punkové vzájemnosti se uskuteční v Kabinetu múz 5. září 2017 v osm večer. The Shullins ani klub, kde se koncert koná, zatím vstupné nezveřejnili, i tak ale doporučujeme jejich stránky dále sledovat.