Novinky A Storm of Light a Daughters znají data vydání

Obě kapely také zveřejnily nové (lákavé) skladby i koncertní plány.

Opojní bordeláři Daughters debutovali v roce 2010 a skutečnost, že se záhy po vydání desky vydali k odpočinku, který jen zřídka přerušovali koncerty (mimo jiné finální vystoupení The Dillinger Escape Plan), z nich udělala kapelu, jejíž každý krok je ostře sledován.

Tím dalším bude nová deska nazvaná You Won't Get What You Want; vyjde 26. října u Ipecac Recordings a níže si můžete poslechnout druhou ochutnávku, skladbu The Reason They Hate Me. Že by kandidát na sesazení Ken Mode z letošního noiserockového trůnu?

Nové desky se taky dočkáme od Joshe Grahama, respektive jeho kapely A Storm of Light. Ta přichází pět let po albu Nation to Flames (Southern Lord) a dostala jméno Anthroscene. Vyjde 5. října ve spolupráci labelů Consouling Sounds, Translation Loss a Daymare a sám Graham o ní mluví jako o amalgámu vlivů kapel Christian Death, The Cure, Discharge, Lard, Fugazi, Big Black, Ministry, Pailhead, Melvins, Pink Floyd, Killing Joke, NIN či Tool. Čekat máme povědomou údernost, ale i vzdušnější skladby, ochutnávejte níže.

Daughters už oznámili krátké americké turné, evropských koncertů se prý dočkáme též.

Po Evropě budou putovat taky A Storm of Light (navíc ve společnosti Mono), nejblíže našim krajům budou 9. října v Drážďanech.