Nemají jméno, ale mají kazetu

Plzeňská kapela, která se prezentuje jako ██████, případně „(nic)“, pročež je tak snadné ji najít v internetových vyhledavačích, vydává svůj debut. Na kazetě.

Vznikli v Plzni, hrají v nich současní či bývalí členové kapel jako Barrel (power violence), Owls Are Not What They Seem (screamo) či K-LXM (noise), a záhy po svém založení mohli předskakovat Russian Circles. Posthardcore jako víno, tu a tam stopy black metalu, sem tam vyklidněná pasáž a hlavně těžké atmosféry. Není divu, že se o nich za krátkou dobu začalo mluvit jako o málokteré jiné kapele z podobné líhně.

Nyní vydávají svou debutovou kazetu, kterou zaštítil label Stoned to Death. Kazeta „vyšla v počtu 80 + 2 kusy, čtyřicet z nich na černé, dalších čtyřicet na bílé a díky přehmatu ve výrobě (ony dva kusy) jsou na světě i dvě limitované edice bez klasického obalu od Petra Bláhy, jedna zcela černá, druhá úplně bílá.“

Detaily k debutu i nadcházejícím koncertům (mimo jiné zahrají v Praze s Downfall of Gaia a Berlíně s Amenra) hledejte na webu kapely.