Magick Disk Musick si dopřává masáž rukama solitérů

Pošumavský vinylový label se poprvé pustil do splitu. Bok po boku představuje dvě z nejzajímavějších skupin zdejší tvrdé avantgardy – tedy Massolu a Masáž. Pro obě kapely jde navíc o vinylový debut.

„To je ta Masáž s Čertem z Gride? To je ta Massola s Vikim z Sheevy Yogy? Ano, ale podstatné je jedním dechem sdělit, že z jejich domovských formací toho v Masáži, respektive Massole příliš mnoho neuslyšíte. Není to grindcore ani power violence, ale ve svým jádru extrém, který jde sofistikovaně ještě dál.“ Magick Disk Musick si pečlivě vybírá, s kým se spolčí, a také tentokrát je to vybraná společnost.

Split LP vyšlo v nákladu pouhých sta ručně číslovaných kusů, „obsahuje inlay s fotkami kapel, texty a nezbytnými informacemi, obal samotný je pak ručně bigovaný, řezaný a lepený. Duch DIY etiky jsme přísně a sebemrskačsky dotáhli do zdárného finále“. Náklad rychle mizí – následujte tento odkaz.

Split bude pokřtěn příhodně na 10. ročníku venkovního defilé Magick Musick Open Air – tedy 16. června na Boudě v Čermné u Sušice. „Obě kapely stanou na pódiu naráz a střelba skladeb bude provedena hrubě na střídačku. Zkrátka split LP uvede split performance.“