Když léto v Praze, tak na schodech Sedmičky

Silver Rocket se vrací na Strahov, v „nejlepším klubu Evropy“ uspořádají tři koncerty – první z nich už ve čtvrtek 29. července. Jedna deska se bude křtít a z dalších, dosud nevydaných, ochutnávat.

Akce č. 1 ve znamení hardcore jádra Silver Rocket. Vystoupí Lyssa (nová deska je ve výrobě!) a taky OTK a Unkilled Worker neboli Nesbitt's Inequality. Již ve čtvrtek 29. června.

„13. července se pak odehraje něco jako ‚pražský křest‘ aktuální desky Leto.“ Ta se jmenuje Krok pro člověka a na Sedmičce její uvedení doprovodí Prodavač – tedy všechno, co potřebujem.

A do třetice: 20. července zahrají Fetch! – „už dlouho se šušká, že pánové by měli jít do studia, takže už několik let starý skvost Parfum ef Koteka by mohl mít následovníka.“ Což je dobrá záminka k poučené roztržce, tedy „battle of bands, kdy je na pódiu v plné zbroji několik kapel a jedna po druhé, song po songu předvádí, co dovede, dokud není publikum v absolutní extázi.“ Tu bude navozovat střídavě trojice Dimitar, Unkilled Worker a Důlní pes (aka Bugrr z Dětí deště).

Všechny tři letní zábavy začnou vždy v osm večer, vstupné bude pokaždé stovka. Přijďte pokecat na schodech a dopřát si letní řeči a chlazené nápoje pivního typu.