Divadlo Archa bude hostit svátek rockových zednářů

Ve známém pražském divadle se uskuteční rituál pod vedením velmistrů z Godspeed You! Black Emperor.

Vztah kanadských Godspeed You! Black Emperor k hudbě byl vždy rozporuplný. Postrock, ambient, krautrock nebo moderní vážná hudba jim byly vždy příliš těsné. Na stranu druhou si své hudby váží natolik, že se záměrně nechávají obestírat závojem mýtů a polopravd, aby od ní ani oni sami neodváděli pozornost. Nic z toho není třeba tuzemským zasvěcencům vysvětlovat. Těm se tento kult se vším všudy představí poprvé po šesti letech.

Stane se tak 19. dubna 2018 v osm večer v pražském Divadle Archa. Prvních sto vstupenek (za 490 korun) bude uvolněno do prodeje v pondělí 4. prosince. Tyto lístky lze zakoupit buď na pokladně nebo webu divadla. Upozorňujeme, že koupí vstupenky z této sady nevzniká nárok na rezervaci místa.

Po vyprodání těchto lístků najdete další v hodnotě 590 korun za kus jak na kase a stránkách zmíněného divadla, tak v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Tickeportal nebo webu Silver Rocket. Poslední sérii vstupenek za 690 korun seženete už pouze na místě v den koncertu. Jednejte rychle!