Colour Meeting slibuje Kalle, divadlo i splněné sny

Patnáctý ročník multižánrového festivalu proběhne ve dnech 13. a 14. července v jedinečných kulisách Poličky.

„Návštěvníci se mohou těšit na hudební a divadelní projekty z deseti zemí od Austrálie, Guadeloupu a Slovinska po Českou republiku, workshopy a domácí kuchyni servírovanou na porcelánu,“ slibují pořadatelé a neskrývají radost ze zařazení tria Delgres, „v jehož muzice se potkávají zpěvy karibských otroků z Mississippské delty s rockovým drajvem“.

„Z katalánské Tarragony dorazí nekompromisní feministické septeto Roba Estesa zpívající o rovnosti, revoluci, lásce,“ zatímco „silný hlas Švýcara Fabeho Vegy nabitý emocemi a otevřeností zazněl na ulicích a pódiích celé Evropy“.

Bohaté je i české zastoupení, z programu vybíráme Metronome Blues, duo Oswaldovi, ale i oblíbence Sto zvířat. „Speciální set připravili Pio Squad, Polička bude totiž jednou ze čtyř zastávek akustického programu této špičky česko-slovenského rapu.“ Vždy vítanými hosty jsou i intimní Kalle, do Poličky přijede i „nadžánrová pianistka Beata Hlavenková, jejíž jméno je v současnosti skloňováno především ve spojení s hudebním doprovodem televizního filmu Davida Ondříčka Dukla 61.“

Další informace o Colour Meeting najdete na webu festivalu.