Vychází Měsíc v úplňku a nový Full Moon s ním

Prvořadým tématem dvaasedmdesátého čísla měsíčníku se skutečně měsíční periodicitou je návrat Gorillaz. Pro předplatitele je navíc připraven kulatý pamlsek.

Fámy kolem návratu nejúspěšnější fiktivní skupiny potvrdily jak emise singlu Hallelujah Money, tak vlastní vydání alba Humanz ohlášené na konec dubna. Časopis Full Moon proto tento projekt představí v profilu, který bude stejně jako úspěch Gorillaz postaven na početných osobnostech, které se na albech této kapely podílely.

Součástí předplatitelské řady dvaasedmdesátého čísla Full Moonu, které vychází 12. dubna 2017, bude též zbrusu nové EP Rest in Haste, jež zároveň funguje jako upoutávka na program festivalu Colours of Ostrava, přesněji jeho Full Moon Stage. Tam kromě Rest in Haste mezi 19. a 22. červencem 2017 vystoupí ještě tuzemští Role, Manon Meurt, Dné, ±0, Esazlesa nebo Autumnist a zahraniční hosté, Warhaus, Emma Ruth Rundle, Xylouris White či Ron Gallo.

Krom toho nový Full Moon obsahuje ještě exkluzivní rozhovory s The Jesus and Mary Chain, Father John Misty, Korben Dallas nebo dánskými Mew, jejich prostřednictvím představí své nové počiny. Dokončení se dočká interview s básníkem Petrem Borkovcem a obsáhlého zhodnocení jak loňský rok v českém filmu, tak album měsíce, The Assassination of Julius Caesar od norských Ulver.