Bouda letos nabídne azyl Lycanthrophy i Please the Trees

Komorní pošumavský festival Magick Musick se chystá na svůj devátý ročník, tentokrát jednodenní – program ale bude bohatý a pestrý jako vždy.

A ročníku konání bude odpovídat i počet účinkujících kapel, tedy devět. Střídavě v Boudě a na venkovním pódiu budou hrát třeba Bumfrang3, kteří dovezou aktuální album Vidim – špinavý rock, osobitá tvář. Na jinou notu zabrnkají Lycanthrophy, jedni z nejvýraznějších domácích zástupců extrémního hardcoru – a kapela, která se pokaždé vybičuje k mimořádným koncertům.

Z jiného ranku, ale ve srovnatelné koncertní fazóně se představí Please the Trees. Příliš slov netřeba, snad jen doplnit vzpomínky na minulý koncert: „Před pár lety při koncertě v Boudě obrátili zděnej bar vzhůru nohama, pročež letos budou hrát venku.“

Vinylovou reedici letité desky Join the Army?! představí legendy severočeského punku Do řady!, zatímco blatenští Kaosquad přivezou (a pokřtí) zbrusu nový sedmipalec Institute for Mental Decay plný starého dobrého grindcoru. S čerstvým albem dorazí i výjimečná Unna.

Uvnitř Boudy si budeme moci dopřát levobočka kapely Gride neboli Masáž, která si na koncert odskočí z nahrávání nového materiálu na split s duem Massola. Adekvátní pošumavskou náladu pak nastolí Walden a jejich „mechový punk“. A na začátek všeho dění Conoped.

Magick Musick Open Air 2016 proběhne 17. června od 14 hodin – jako obvykle v Boudě (a na přilehlých lukách) v Čermné u Sušice. Další informace hledejte na webu festivalu, předpověď počasí nehledejte, protože na Boudě je krásně za všech okolností.